najnowsze historie

galerie

zobacz więcej

o mnie

Ciężko jest pisać o sobie, ale spróbuję się przedstawić...

Aparat fotograficzny pojawiał się w moim życiu bardzo dawno temu. Nigdy nie sądziłem jednak, że fotografia pochłonie mnie tak bardzo. Co najważniejsze sprawia mi ona olbrzymią przyjemność, a każdy udany kadr daje satysfakcję. Pierwsze zdjęcia, które zrobiłem były to najczęściej krajobrazy, jednak z czasem gdy zacząłem wgłębiać się w zagadnienia fotografii, zakochałem się w reportażu. Jako były sportowiec - przez długie lata trenowałem piłkę nożną - pierwsze reportaże wykonywałem właśnie o tej tematyce, później rozszerzyłem je o tzw. "street foto". Fotografowanie ludzi i emocji jakie im towarzyszą doprowadziło mnie do podjęcia decyzji o tym aby spróbować swoich sił w reportażu ślubnym. W czasie takiego wydarzenia często zdarza się, że można dostrzec większe emocje niż podczas wydarzenia sportowego. Każdego razu gdy dostaję okazję pracować podczas ślubu, mam możliwość uczestniczyć w zupełnie nowej, odmiennej od innych historii. Wszystkie z nich są na swój sposób piękne ale i niepowtarzalne, a ja mam wrażenie, że zdjęcia które wtedy robię, pozwalają mi zamrozić wspaniałe chwile i przelewać radość na innych.

Cały czas pracuję nad sobą, nad swoim stylem. Poświęcam sporo czasu na analizę własnego materiału oraz szukanie dobrych wzorców. Nie boję się wyzwań! Wręcz przeciwnie, im trudniejsze zadanie przede mną, tym więcej z niego „wyciskam”. Reporterski styl pracy, który preferuję pozwala mi na utrwalenie emocji, które towarzyszą Wam w ten wyjątkowy dzień, w sposób bardzo dyskretny, nienachalny. Staram się być „dobrym duchem” i mocno pracuję nad swobodną i przyjazną atmosferą, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Jestem osobą wymagającą dlatego na pewno „pozwolę” Wam się zmęczyć. Najwięcej jednak wymagam od siebie i dokładam wszelkich starań aby końcowy efekt naszej wspólnej pracy sprawił radość przede wszystkim WAM, ale również dał mi tę pożądaną satysfakcję.

Mówię o sobie – obywatel Podkarpacia – podczas swojej życiowej drogi mieszkałem już w Sanoku, Rzeszowie, Przemyślu, a obecnie mieszkam w Krośnie. Dzięki tym doświadczeniom doskonale znam piękne i ciekawe miejsca w rodzimym województwie. Nie oznacza to jednak, że ograniczam się do pracy tylko w regionie. W miarę możliwości czasowych staram się podróżować i poznawać nasz piękny kraj. Bardzo chętnie podejmę się fotograficznych wyzwań w najdalszych zakamarkach Polski, jak również poza jej granicami.
Zachęcam do kontaktu, wierzę że mogę utrwalić właśnie Wasze wspomnienia w sposób, którego szukacie.

Paweł Kosiba

oferta

Reportaż ślubny podstawowy

Zakres prac: przygotowania (od ubierania sukienki), błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godz. 1.00). Maksymalny czas pracy: 13 godzin

Materiał który oddaję: 300 zdjęć w formacie JPG poddanych autorskiej obróbce na pendrive 2.0 oraz 50 zdjęć na papierze 15x23cm (Kodak / Fujicolor) w przygotowanym specjalnie dla Was opakowaniu. Dodatkowo otrzymujecie prezentację multimedialną z wybranych przez Was zdjęć, a także galerię WWW na okres 12 miesięcy.

Reportaż ślubny rozszerzony

Zakres prac: przygotowania (od fryzjera/kosmetyczki), błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godz. 1.00). Maksymalny czas pracy: 18 godzin

Materiał który oddaję: 400 zdjęć w formacie JPG poddanych autorskiej obróbce na pendrive 2.0 oraz 100 zdjęć na papierze 15x23cm (Kodak / Fujicolor) w przygotowanym specjalnie dla Was opakowaniu. Dodatkowo otrzymujecie prezentację multimedialną z wybranych przez Was zdjęć, a także galerię WWW na okres 12 miesięcy.

Sesja plenerowa podstawowa

Sesja w kilku wcześniej ustalonych miejscach. Maksymalny czas pracy: 3 godziny

Materiał który oddaję: 50 zdjęć w formacie JPG poddanych autorskiej obróbce na pendrive 2.0 oraz 25 zdjęć na papierze 15x23cm (Kodak / Fujicolor) w przygotowanym specjalnie dla Was opakowaniu. Dodatkowo otrzymujecie prezentację multimedialną z wybranych przez Was zdjęć, a także galerię WWW na okres 12 miesięcy.

Sesja plenerowa rozszerzona

Sesja w kilku wcześniej ustalonych miejscach. Maksymalny czas pracy: 5 godzin

Materiał który oddaję: 100 zdjęć w formacie JPG poddanych autorskiej obróbce na pendrive 2.0 oraz 50 zdjęć na papierze 15x23cm (Kodak / Fujicolor) w przygotowanym specjalnie dla Was opakowaniu. Dodatkowo otrzymujecie prezentację multimedialną z wybranych przez Was zdjęć, a także galerię WWW na okres 12 miesięcy.

Bardzo chętnie podejmę się fotograficznych wyzwań w najdalszych zakamarkach Polski, jak również poza jej granicami. Jednak powyżej 50km od Krosna dopłacacie (1zł/km), a w powyżej 200 km dodatkowo potrzebuję noclegu. Jest to jednak ustalane indywidualnie z każdą z Par.